Procházka po Soběslavi – interaktivní hra

7. 4. 2024  •  publikoval(a): Daniel Abazid  •  rubrika: Akce, Lektorské programy

Máš mobilní telefon a touhu poznat historii Soběslavi? Vydej se s námi po historických památkách. Povede tě mobilní aplikace Actionbound. Najdeš v ní zajímavé úkoly a nečekané výzvy!

Blatské muzeum nabízí tuto interaktivní hru pro celou rodinu. Účastníci hry jí většinou zvládnou během 40 minut. Trasa měří 1,6 km. Hra probíhá venku a lze jí hrát kdykoli. Aplikace zahrnuje intuitivní navigaci s obrázky cílových míst. U každého z nich čeká děti úkol, pro jehož splnění si musí památku dobře prohlédnout.

Hru najdete zde.

Návod ke stažení v pdf najdete zde: Soběslav – návod.docx

Videonávod, jak hru spustit, najdete zde.

S jakýmikoli dotazy kontaktujte autora hry – muzejního pedagoga Propkopa Jandu (prokop.janda@husitskemuzeum.cz, mobil: 778 488 433).

Přejeme mnoho příjemných zážitků při objevování města Soběslavi!